Oferujemy niezawodne Lokalizatory GPS firmy TELTONIKA

Nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także dla firm z dużymi flotami pojazdów.
Oferujemy szeroką gamę urządzeń śledzących z obsługą GPS, GLONASS i GALILEO.

SAMOCHODY OSOBOWE

Prywatny monitoring pojazdu GPS daje Ci poczucie bezpieczeństwa o twój pojazd pozostawiony bez nadzoru.

Zarówno Ty jak i Twoi bliscy w każdej chwili możecie sprawdzić lokalizację pojazdu.

W razie potrzeby umożliwia to wezwanie pomocy w określone miejsce.

W przypadku kradzieży, w odzyskaniu pojazdu, pomoże Ci precyzyjna historia przebiegu trasy.

Lokalizacja samochodu to także pewność i niezawodność. W przypadku, gdy pożyczasz swoje auto znajomym lub dziecku, które właśnie zdobyło prawo jazdy, warto mieć wgląd w sposób jazdy innego kierowcy.

Każdy pojazd może być wyposażony w monitoring GPS. To doskonałe rozwiązanie dla każdej rodziny. A to sprawdza się choćby w trakcie podróży – komu z nas nie zdarzyło się zaparkować auta w obcym mieście i szukać go potem przez długie minuty ? Wtedy wystarczy zalogować się do mobilnej aplikacji, by natychmiast namierzyć pozycję samochodu.

SAMOCHODY DOSTAWCZE

System lokalizacji GPS pozwala na bardzo proste i efektywne kontrolowanie floty pojazdów w Twojej firmie.

Monitoring samochodu to niezwykle praktyczne, a jednocześnie precyzyjne narzędzie do zarządzania kierowcami i pracownikami wyruszającymi w trasę.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoi pracownicy są w odpowiednim miejscu i wykonują swoje obowiązki, monitoring GPS Ci w tym pomoże!

Wystarczy wybrać odpowiedni moduł dostosowany do Twoich oczekiwań, określić, jakie funkcje są dla Ciebie ważne i jakie informacje chcesz uzyskiwać dzięki nadajnikowi GPS zamontowanemu w samochodzie.

TRANSPORT CIĘŻKI

System ZlokalizujAuto.pl obsługuje floty transportowe i spedycyjne. Lokalizatory GPS mają szeroki zakres napięcia zasilania, co pozwala na instalację nawet w największych ciężarówkach.

Do każdego modułu dołączyć można również dodatkowe czujniki takie jak (czujnik temperatury chłodni , czujnik otwarcia przestrzeni ładunkowej, czujnik wilgotności)

Oprócz pozycji geograficznej i tras przejazdów, oraz standardowych alertów i raportów, system umożliwia również pełną integrację modułów z magistralą CAN pojazdu.

Dzięki takiej integracji, ciężarówki, TIRy i samochody dostawcze, ale także autobusy i autokary, na żywo wysyłają wszystkie informacje z komputera pokładowego.

Co więcej, wszystkie te dane dostępne są bez konieczności instalacji kosztownych sond paliwowych i dodatkowych czujników.

Naturalnie system GPS działa na żywo na terenie całej Unii Europejskiej , wystarczy wykupić odpowiedni abonament UE.

Ponadto w systemie ZlokalizujAuto.pl Klienci mają możliwość przeglądania wszystkich podróży i postojów do 3 miesięcy wstecz.

SPRZĘT BUDOWLANY

System monitoringu GPS pozwala kontrolować użytkowanie maszyn budowlanych, a przede wszystkim: prędkość, czas spędzony na placu budowy i poza nim, ilość zużytego paliwa itd.

Szczególnie polecany dla wypożyczalni sprzętu budowlanego i maszyn.

Monitoring pojazdów doskonale sprawdza się w firmach świadczących usługi oczyszczania miasta lub utrzymania dróg.

W prosty sposób pozwala sprawdzić stopień realizacji powierzonych konkretnym pracownikom zadań.

Miejsca działań pracowników są graficznie przedstawione na mapie, a dodatkowo wygenerowane raporty są doskonałym narzędziem do sprawdzania czasu pracy kierowcy i wykonanych przez niego prac.

Dzięki oznaczeniu na mapie punktów, które powinni odwiedzić Twoi pracownicy, zawsze będziesz miał bieżący wgląd w stopień zrealizowanych prac.

MASZYNY ROLNICZE

Monitoring GPS świetnie nadaje się do kontroli maszyn rolniczych. Na stronie w aplikacji możesz dokładnie analizować ilość zużywanego paliwa, prędkość, czas wykonywania zadań, co pozwala na dokładnie planowanie prac i tworzenie kosztorysów.

Jest to też niezwykle przydatne narzędzie w przypadku wypożyczania maszyn rolniczych.

W dowolnej chwili możesz na stronie internetowej sprawdzić gdzie jest maszyna, ile czasu danego dnia czy tygodnia była użytkowana itd.

MOTOCYKLE I SKUTERY I QUADY

Dzięki niewielkim rozmiarom, lokalizatory pozwalają na montaż w nawet najmniejszych jednośladach. Monitorować można motocykle, skutery, ale także quady.

Niemal wszystkie funkcje, które dostępne są dla samochodów i pojazdów ciężarowych, można z powodzeniem używać w jednośladach.

Oprócz śledzenia motocykli na żywo można również przeglądać historię ich podróży do kilu miesięcy wstecz, ustawiać alerty obszaru, prędkości oraz sygnału alarmowego i ruchu.

Moduł jest niezwykle mało inwazyjny, oraz ma minimalny wpływ na zużycie akumulatora.

Monitoring pojazdów pozwala na zapewnienie ochrony jednośladom – wielu naszych Klientów zabezpiecza w ten sposób swoje motocykle i quady na wypadek kradzieży.

Lokalizator GPS dla motocykli to bardzo pewne i precyzyjne narzędzie do monitorowania aktualnej pozycji, a także do kontroli historycznych tras przejazdów.

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

+48 509 508 508