Firma ZlokalizujAuto.pl z siedzibą w Częstochowie od 2013 roku oferuje łatwe w użyciu i tanie w zakupie rozwiązania do lokalizacji floty.

Nasi klienci obejmują szeroki zakres branż, w tym budownictwo, usługi spedycyjne, dostawy, transport i dystrybucję oraz wiele innych. Nasze łatwe w użyciu rozwiązania do zarządzania flotą są dostarczane jako usługa (SaaS) umożliwiając naszym klientom dostęp do ich danych z dowolnego miejsca na całym świecie o każdej porze dnia i nocy. Klienci korzystają z naszych usług, aby znacznie zwiększyć produktywność, jednocześnie obniżając wydatki na paliwo i obsługę floty!

NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA

Dla naszej firmy zadowolenie klienta jest wartością priorytetową. Udzielane przez nas dodatkowe wsparcie jest nie tylko częścią naszej kultury przedsiębiorczej, lecz także elementem naszego modelu biznesowego.

W ramach naszego wsparcia biznesowego stosujemy zawansowany system, który umożliwia naszym technikom uzyskanie zdalnego dostępu do Twojego lokalizatora oraz postawienie skutecznej diagnozy i dobranie rozwiązań – bez względu na lokalizację urządzenia i porę dnia.

Wszystkie elementy naszego systemu poddajemy rygorystycznym testom zgodności z wysokimi standardami, jakie sobie stawiamy.

Dlaczego warto wybrać ZlokalizujAuto.pl

Firma ZlokalizujAuto.pl została założona w idei, że jeśli zapewniamy profesjonalną usługę po uczciwej cenie, to zostaniesz z nami na długie lata – to naprawdę takie proste.

PONAD

5 lat

doświadczenia w branży monitorowania pojazdów

PONAD

300

klientów korzystających z monitoringu pojazdów

PONAD

6000

nieustannie monitorowanych pojazdów

WYŁĄCZNIE

1

sprawdzona technologia sygnowana logo firmy Teltonika

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

+48 509 508 508